Türkiye Maarif Vakfı Tarafından Brüksel'de Gerçekleştirilmesi Öngörülen Vatandaş Buluşması

Brüksel Büyükelçiliği 29.05.2017

Türkiye Maarif Vakfı (TMV) tarafından 4 Haziran 2017, Pazar günü Brüksel'de gerçekleştirilmesi öngörülen vatandaş buluşmasına ilişkin olarak TMV'nin duyurusu aşağıda sunulmaktadır.

"17 Haziran 2016 tarihli 6721 sayılı Kanun'la kurulan Türkiye Maarif Vakfı, uluslararası ölçekte gerçekleşen eğitim faaliyetlerine kurumsal bir yapı kazandırmıştır. Vakfımız dünya genelinde her kıtada, her bölgede gerçekleştireceği eğitim faaliyetleriyle insanlığa yatırımı hedeflemektedir.

Türkiye Maarif Vakfı Avrupa'da yetişmiş veya yetişmekte olan genç nesillerimizin bu ayrıcalıklı hedefin bir parçası olabileceğine inanmaktadır.

Bu kapsamda oluşturulan "Avrupa İstihdam Projesi" çerçevesinde 04.06.2017 tarihinde, saat 15:00'de Brüksel Başkonsolosluğumuz binasında (adres: Rue Montoyer 4, 1000 Bxl) projemizi anlatmak, Türkiye Maarif Vakfı'nın güncel durumuna dair bilgilendirme yapmak üzere yurtdışındaki vatandaşlarımız ile biraraya gelmek istiyoruz.

Toplantıya katılmak isteyenlerin ilişikteki formu doldurarak en geç 31.05.2017 tarihine kadar avrupa@turkiyemaarif.org adresine göndermelerini rica ediyoruz."

Vatandaşlarımıza saygıyla duyurulur.

T.C. Brüksel Büyükelçiliği

İlgili Dosyalar

TMV iletisim formu Koln Bruksel Paris Strazburg.docx